AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ PREZİDENTİ YANINDA
DÖVLƏT İDARƏÇİLİK AKADEMİYASI
May 25 , 2017, Cümə axşamı - 03:35

Elanlar
əlavə təhsilə qəbul
Sen 15 , 2016 - 06:43

         2016/2017-ci tədris ilində magistratura səviyyəsində qiyabi bölməyə (əlavə təhsil) qəbul olanların

S İ Y  H I S I

2016/2017-ci tədris ilində aşağıda adları qeyd olunan şəxslər “Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” və “Davamlı inkişafın idarə edilməsi” ixtisasları üzrə           15 sentyabr 2016-cı il tarixdən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının Rəhbər dövlət idarəçiliyi kadrlarının ixtisasının artırılması  İnstitutunun magistratura səviyyəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul edilmişlər.

“Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” ixtisası üzrə

  1. Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu
  2. Əliyev Fərid Ruslan oğlu
  3. Ələsgərov Ələsgər Azad oğlu
  4. Məmmədov Hikmət Salah oğlu
  5. Hüseynov Sərdar Tofiq oğlu
  6. Kazımov Ceyhun Sultan oğlu
  7. Nəsirova Nərmin Natiq qızı
  8. Mansurova Pərvanə Əli qızı
  9. Abdullazadə Fəxrintac Səbuhi qızı
  10. Vəlizadə Anar Kamal oğlu
  11.  Yaqubova Aysel İsmayıl qızı
  12. Tağızadə Fail Rafiq oğlu
  13. Məmmədov Faiq Aydın oğlu
  14. Babayev Anar Mehti oğlu
  15. Allahverdiyev İqbal Rafiq oğlu
  16. Hacıyev Pərvin Sabir oğlu
  17. Süleymanov Süleyman Qafar oğlu
  18. Məmmədov Tural Nurulla oğlu
  19. Kazımov Ayxan Araz oğlu
  20. Orucov İsgəndər Əsəd oğlu
  21. Məmmədov Əbdüllah Firudin oğlu
  22. Əliyev Ramin Cəfər oğlu
  23. Abdullayev Şaban Ənvər oğlu
  24. Əli Elbəy Akif oğlu
  25. Vəliyeva Nigar Ələddin qızı
  26. Namazova Güney Elşən qızı
  27. Bayramova Səbinə Fərhad qızı
  28. Quliyev Qalib Cəmil oğlu
  29. Zülfüqarlı Allahşükür İlqar oğlu
  30. Həsənov Ceyhun Rakif oğlu
  31. Şəmşirli Gültac Vüqar qızı
  32. Amanzadə Yusif Rafael oğlu
  33. Abdıyeva Jalə Zülfiqar qızı
  34. Hüseynov Firidun Elçin oğlu
  35. İbrahimov Mürvət Hüsi oğlu
  36. Həsənzadə İlahə Bayram qızı
  37. İslamov İlkin Səməd oğlu
  38. Həsənəliyev Toğrul Zeynalabdin oğlu
  39. Musayev Rövşən Elşad oğlu
  40. Əliyev Etibar Sabir oğlu
  41. Həsənov Rövzət Samit oğlu
  42. Məmmədova Elnarə Qərib qızı
  43. Zalıyev Babək Hacı oğlu
  44. Əlişov Natiq İbrahim oğlu
  45. Əliyeva Dürdanə Rafiq qızı
  46. Əliyev Fuad Əli oğlu
  47. Nəzərova İlhamə Sahib qızı
  48. Süleymanova Jalə Albəndə qızı
  49. Teymurov Nəsimi Fərhad oğlu
  50. Şirinov Azər Şirin oğlu
  51. Əfəndiyev Nicat Şahin oğlu
  52. Məmmədova Nərmin Elxan qızı
  53. Fəttayev Elvin Sabir oğlu
  54. Rzayev Fuad Fikrət oğlu
  55. Əsədov Zaur Fərhad oğlu
  56. Qasımov Xəyyam Şiraslan oğlu
  57. Rəhimov Rəşad Malik oğlu
  58. Əliyev Mehrac Çingiz oğlu
  59. Məmmədov Elçin Səfər oğlu
  60. Verdiyeva Svetlana Sabir qızı

 

“Davamlı inkişafın idarə edilməsi” ixtisası üzrə

  1. Quliyev Taleh Valeh oğlu
  2. Sadıqov Elman Hacıqulu oğlu
  3. Camalov Elvin Veys oğlu
  4. Əlyarov Əli Əziz oğlu
  5. İsmayılova Günel Süleyman qızı
  6. Əhmədova Reyhanə Ağasəlim qızı
  7. Kərimov Vasif Ülfət oğlu
  8. Cəfərov Elvin Rasim oğlu
  9. Kərimov Azər Vaqif oğlu
  10. Zeynalov Şahin Səbuhi oğlu
  11. Həsənli Elşən Nazim oğlu
  12. Hacıyev Fərid Tarverdi oğlu
  13. Naxçıvanski Kamran Yusif oğlu
  14. Məmmədov Ziya Məmməd oğlu
  15. Mədətov Qadir Qafar oğlu

 

 

© Copyright 2005-2013 The Academy of Public Administration