AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ PREZİDENTİ YANINDA
DÖVLƏT İDARƏÇİLİK AKADEMİYASI
Noyabr 22 , 2017, Çərşənbə axşamı - 22:57

Elanlar
Rəhbər kadrlarının ixtisasının artırılması İnstitutunun magistratura səviyyəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul edilənlərin siyahısı
Sen 14 , 2017 - 10:27

2017/2018-ci tədris ilində aşağıda adları qeyd olunan şəxslər “Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” və “Davamlı inkişafın idarə edilməsi” ixtisasları üzrə 15 sentyabr 2017-ci il tarixdən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının Rəhbər dövlət idarəçiliyi kadrlarının ixtisasının artırılması  İnstitutunun magistratura səviyyəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul edilənlərin siyahısı

“Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” ixtisası 

  1. Eyvazov Emin Rafail oğlu
  2. Şirinova Rahu Şahin qızı
  3.  Bayramov Elşən  Arif oğlu
  4. Abdullayev Rüfət  Rəhman  oğlu
  5. Əmirov  Eldar  Qurban oğlu
  6. Cəbrayılova Mədinə  İlham qızı
  7. Hüseynov Cavid  Həmid oğlu
  8. Nəcəfova Dilbər Yusif qızı
  9. Qarayev Firdovsi Qara oğlu
  10. Əli-Zadə Mir Kamal Qabil oğlu
  11. Babayev  Nicat Fəxrəddin oğlu
  12. Bayramova Ləman Rəsul qızı
  13. Əmirəliyev Əli İlham oğlu
  14. Həmidova Aydan Sədi oğlu
  15. İmanlı  Kamran Mirzə oğlu
  16. Qədirov Elgün Nizaməddin oğlu
  17. Quliyev  Yusif  Asif oğlu
  18. Rzayev Faiq Rasim oğlu
  19. Həsənli  Qumaş Salman qızı
  20. Məmmədov Vüqar Rasim oğlu
  21. Həbilov Elvin Rüfət oğlu
  22. Məmmədrəhimov Azər Şahverdi o
  23.  Məlikova Xanım Bəxtiyar qızı
  24. Bağırova  Mehriban Nazim qızı
  25. Seyidəhmədli Samir Əhməd oğlu
  26. Nağdəliyeva  Günel  Sahib qızı
  27. Əliyev Fərid Əlibaba oğlu
  28. Məmmədzadə Tükəzban Nazim qızı
  29. İmamverdiyev Elman Mahir oğlu
  30. Kazımzadə Həsən Aydın oğlu
  31. Məmmədov Sahil Vədud oğlu
  32. Misirov Həbib Məhərrəm oğlu
  33. Kərimli  Vüsal  Ağaməmməd oğlu
  34. Cəfərov Dəyanət Vidadi oğlu
  35. Məmmədova  Günel Alxan qızı
  36. Cahangir-zadə İsgəndər Kamil oğlu
  37. Əhmədov Elçin Məhərrəm oğlu
  38. Quliyeva Səkinə Nuru qızı
  39. Süleymanova  Günel  Zahid qızı
  40. Məlikova Cəmilə Ələkbər qızı
  41. Həsənova  Samirə  Samir qızı
  42. Məhərrəmov Kamran Məhərrəm o
  43. Hüseynov Ənvər Fuad oğlu
  44. Vəliyev Ziya Nazim oğlu
  45. Qasımov Əli  Əlisa  oğlu
  46. Əliyeva Xəyalə İsirayıl qızı
  47. İskəndərov Sakit Nurəddin oğlu
  48. Nəcəfov Fariz İftixar oğlu
  49. Mirzəyeva  Aytən Hidayət qızı
  50. Fərzəliyev Fərid Əli oğlu
  51. Yüzbaşova Ləman Cəbrayıl qızı
  52. Niftəliyev Bayram Qiyas oğlu
  53. Eminov Tural Mehman oğlu
  54. Qarayeva  Lamiə Yusifəli qızı
  55. Nəcərov  Əliyulla  Elbrus oğlu
  56. Quluyev Elşən Vəliqulu oğlu
  57. Qarayev Bəxtim Akif oğlu
  58. Sədiyev Elnur  Talıb oğlu
  59. Məmmədzadə  Tunarə Azər qızı
  60. Bağırov Şənlik  İsmail oğlu

Davamlı inkişafın id arəedilməsi ixtisası

  1. Ağayev Elşən Natiq oğlu
  2. Süleymanlı Elmir  Vilayət oğlu
  3. Cavadzadə Cavid Bəylər oğlu
  4. Verdiyev Nurlan Şakir oğlu
  5. Cəfərov Elxan Müsafir oğlu
  6. Cəfərzadə Mikayıl Babək oğlu
  7. Qocayev Samir  Hatəm oğlu
  8. Hacızadə Natiq Ələşrəf oğlu
  9. Zeynalov Tural Əli oğlu
  10. Namazov Azad Təhməz oğlu
  11. Muxtarov Kənan Oktay oğlu
  12. Hüseynzadə Elnur  Yusif oğlu
  13. Vəliyev Adil Seyfəddin oğlu
  14. Qəniyev Təbriz Mahir oğlu
  15. Musayev Sərxan Mustafa oğlu

 

 

© Copyright 2005-2013 The Academy of Public Administration