AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ PREZİDENTİ YANINDA
DÖVLƏT İDARƏÇİLİK AKADEMİYASI
Noyabr 18 , 2018, - 01:23

Elanlar
Rəhbər kadrlarının ixtisasının artırılması İnstitutunun magistratura səviyyəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul edilənlərin siyahısı
Sen 13 , 2018 - 12:04

E  L  A  N

 

2018/2019-cu tədris ilində aşağıda adları qeyd olunan şəxslər “Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” və “Davamlı inkişafın idarə edilməsi” ixtisasları üzrə 15 sentyabr 2018-ci il tarixdən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının Rəhbər dövlət idarəçiliyi kadrlarının ixtisasının artırılması  İnstitutunun magistratura səviyyəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul edilənlərin siyahısı

                                      Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi

  1. Bayramov Orxan Fərhad oğlu
  2. Xəlilova Aysən İlqar qızı
  3. Pənahov Əli Dünyamalı oğlu
  4. Nəcəfov Samir Vəliyəddin oğlu
  5. Hüseynov Emil Elman oğlu
  6. Hacıyeva Ülviyyə Niyazi qızı
  7. Tağıyeva Türkan Ədalət qızı
  8. Əliyev Tural Rauf oğlu
  9. Əliyeva Pərvanə Qorxmaz qızı
  10. Cəfərov Niyaməddin İlham oğlu
  11. Muxtarlı Ülkər Sahib qızı
  12. Qədimova Nigar Şakir qızı
  13. İmanov Söhrab Vasif oğlu
  14. Sultani Fuad Ramiz oğlu
  15. Mustafayeva Fərqanə Sərdar qızı
  16. Allahverdiyeva Aygün Ceyhun qızı
  17. Hacıyev Fərid Famil oğlu
  18. Cəfərov Ramil Azər oğlu
  19. Rüstəmov Sahir Kamil oğlu
  20. Abdullayeva Zəhra Şamil qızı
  21. Burcayeva Şəhla Ramazan qızı
  22. Axundzadə Banuçiçək Tahir qızı
  23. Kərimov Elxan Akif oğlu
  24. Nəbiyev Ələkbər Zeynalabdin oğlu
  25. Bayramova Dilarə Telman qızı
  26. Abbasov Orxan Vilayət oğlu
  27. Məlikov Mahir Zakir oğlu
  28. Əli Nərmin Asif qızı
  29. Vəliyeva Şəfa Həsən qızı
  30. Bağırov Eşqi Cəfər oğlu
  31. Kazımova Aysel Allahverdi qızı
  32. Süleymanzadə Rahil Qabil oğlu
  33. Hüseynova Vəfa Astan qızı
  34. Rəhimli Rəhim Nizami oğlu
  35. Kazımov Nəsimi Vaqif oğlu
  36. Babayev Murad Natiq oğlu
  37. Zeynalov Cavid İbrahim oğlu
  38. Rəhimli Nigar Azər qızı
  39. Əmirov Müşfiq Natiq oğlu
  40. Həsənli Şamxal Əli oğlu
  41. Məmmədzadə Emin Müzəffər oğlu
  42. Quliyev Elçin Oktay oğlu
  43. Əlizadə Elgün Məzahir oğlu
  44. Kərimov Rəfail Ataxan oğlu
  45. Mikayılov Elvin İsmayıl oğlu
  46. Ağayeva Sevinc Eldar qızı
  47. Abdullayev Azər Əliməmməd oğlu
  48. Vəliyev Mehman Mail oğlu
  49. Məmmədov Yusif Altay oğlu
  50. Hadıyev Qaib Həsən oğlu
  51. Həmidova Lətifə Çingiz qızı
  52. İmanova Turanə Musəddin qızı
  53. Məmmədov İnqilab Əhəd oğlu
  54. Bədəlov Oktay Bədəl oğlu
  55. Mikayılova Maya Fazil qızı
  56. Abdullayev Fəhmin Səadət oğlu
  57. Hüseynov Tohid Əlihüseyn oğlu
  58. İsmayılzadə Orhan Əliniyaz oğlu
  59. Rüstəmov Fərid Zabir oğlu
  60. Quliyev Rəxşan Fəxrəddin oğlu

 

Davamlı inkşafın idarə edilməsi

  1. Quliyev Rasim Rəhim oğlu
  2. İsgəndərov Kənan Həsən oğlu
  3. Xələfov Araz Şahbaz oğlu
  4. Həsənov Vüqar Arif oğlu
  5. Mirzəyeva Azadə Cəlilağa qızı
  6. Eyvazov Ruslan İman oğlu
  7. Verdiyeva Nigar Famil qızı
  8. Əsgərli Sənan Şirzad oğlu
  9. Cəfərova Günel Telman qızı
  10. Ağakişiyev Vüsal İlham oğlu
  11. Ağayev Fəxri Ağa oğlu
  12. Astanov Amid Tarverdi oğlu
  13. Əskərov Zeynal Şıxrəhim oğlu
  14. Əhmədova Fəridə Fazil qızı
  15. Soltanov Zəka Nüsrət oğlu

 

 

© Copyright 2005-2013 The Academy of Public Administration