AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ PREZİDENTİ YANINDA
DÖVLƏT İDARƏÇİLİK AKADEMİYASI
Oktyabr 15 , 2019, Çərşənbə - 23:48

Elanlar
Rəhbər Dövlət İdarəçiliyi Kadrlarının İxtisasının Artırılması İnstitutunun “Rəhbər kadrların yenidən hazırlanması” fakültəsinə qəbul olanların siyahısı
Sen 17 , 2019 - 12:08

E L A N

 

          2019/2020-ci tədris ilində aşağıda  adları qeyd olunan bakalavrlar magistratura  səviyyəsində əlavə təhsil almaq ücün “Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” ,  “Davamlı inkşafın idarə  edilməsi”  və “Sosial iş”  ixtisasları üzrə Rəhbər Dövlət İdarəçiliyi Kadrlarının İxtisasının Artırılması İnstitutunun “Rəhbər kadrların yenidən hazırlanması”  fakültəsinin qiyabi şöbəsinin I kursuna qəbul ediliblər:

                                     

Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi

  1. Qazaxov Əli Bədrəddin oğlu
  2. Ağayev Əli Nəbi oğlu
  3. Şahbazov Famil Fariz oğlu
  4. Məhərrəmov Cəfər Hüseyn oğlu
  5. Musayev Ceyhun Surxay oğlu
  6. Qarayev Rəşad İmran oğlu
  7. Əhmədzadə Fərəh Aqil qızı
  8. Məmmədov Elmin Fikrət oğlu
  9. Zülfüqarov Əliheydər Nizami oğlu
  10. Səfərova Vəfa Səxavət qızı
  11. Məmmədli Fariz Tofiq oğlu
  12. Babayeva Firəngiz Azər qızı
  13. İsmayılov Yunis Dilqəm oğlu
  14. Əliyeva Arzu Kamran qızı
  15. İsgəndərzadə Fərid Anar oğlu
  16. Şahverdiyev Raul Sabir oğlu
  17. Qurbanlı Əliheydər Mübariz oğlu
  18. Səfərli Nurlan Əyyar oğlu
  19. Kərimov Ruslan Cəbrayıl oğlu
  20. Abdullayev Abdulla Kamil oğlu
  21. Abdullayev Elmir Dəyanət oğlu
  22. Həsənli Rəşad Məhəmməd oğlu
  23. Mirzəliyev Amin Abdulla oğlu
  24. Rəhimov Nicat Qüdrət oğlu
  25. Babayeva Şənay İlham qızı
  26. Camalzadə Murad Fərrux oğlu
  27. Əsgərov Əli Həmza oğlu
  28. Xudiyev Əsgər Tahir oğlu
  29. Bədəlov Aqşin Akim oğlu
  30. Əmiraslanov Vüqar Ramiz oğlu
  31. Məhərrəmov Əziz Qəzənfər oğlu
  32. Əmrullayev Vüqar Musavəddin oğlu
  33. Namazova Aygül Tofiq qızı
  34. Soltanov İbrahim Alik oğlu
  35. Mirzəyev Eldəniz Əliqismət oğlu
  36. Mövsümov Osman Akif oğlu
  37. Babayev Emin İsa oğlu
  38. Səmidov Elvin Telman oğlu
  39. Quliyeva Sevinc Elmar qızı
  40. İsgəndərov Elgün Xan oğlu
  41. Zeynalov Xətai Vəliş oğlu
  42. Ərəbov Xəyyam Rəhim oğlu
  43. Səfərli Səfər Cəfər oğlu
  44. Əliyev Altay Mehman oğlu
  45.  Aslanov Ziya Kitay oğlu
  46. Qasımzadə Orxan Abbas oğlu
  47. Şıxızadə Həmid Tahir oğlu
  48. Nağıyev Raqif  Rasim oğlu
  49. Səfərov Murad Əli oğlu
  50. Əkbərov Ruslan Sabir oğlu

 

“Davamlı inkişafın idarə edilməsi”

  1. Qarayev Tamerlan Azər oğlu
  2. Tağıyeva İlqanə İbrahim qızı
  3. İsmayılov Fərman Sücəddin oğlu
  4. Abbasov Fəda Əli oğlu
  5. Hüseynov Azad Natiq oğlu
  6. Səfərova Vüsalə Nizami qızı
  7. Məmmədzadə  Zeynalabdin  Yunsur oğlu
  8. Ələsgərov Ülfət Elkin oğlu
  9. İbrahimzadə Minarə Mobil qızı
  10. Səmədova Aynurə Yalçın qızı
  11. Həbibov İdayət  Nurəddin oğlu
  12. Babazadə Azər Musafəddin oğlu
  13. İmanova Xanim Tağı qızı
  14. Bayramov Pərvin Yusif oğlu
  15. İsmayılova Səhər Məhəmməd  qızı

 

 

“Sosial iş”

  1. İsayeva Günay Ramiz qızı
  2. İsayeva Aynurə Yavər qızı
  3. Əliyev Səməd Kamaloviç
  4. Təhməzzadə Günel İman qızı
  5. Alıyeva Vüsalə Nuşirəvan qızı
  6. Zeynalov Mehrac Məzahir oğlu
  7. Vələdova Aynur  İlqar qızı
  8. Hüseynova Teybə Taleh qızı
  9. Eyvazlı Elnur Şamil oğlu
  10. Xəlilova Gülnaz  Baxtiyar qızı

 

 

 

© Copyright 2005-2013 The Academy of Public Administration